NejpozoruhodnÄ›jší statistiky: tÅ™etí nejlepší fragger (0,80 zabití za kolo), tÅ™etí nejlepší rifler (0,66 zabití za kolo), druhý nejlepší v pistolkových kolech a osmý nejlepší entry killer.
V nÄ›kolika posledních letech je Rasmus urÄitÄ› jedním z nejúspÄ›šnÄ›jších hráÄů planety. Zviditelnil se nejvíce asi v roce 2009, kdy nastoupil za švédského giganta fnatic. V roce 2010, ale pÅ™estupuje do SK Gaming a tam se stává za krátkou dobu nejlepším hráÄem týmu, ale bohužel tam dlouho nevydrží a v Äervenci se vrací zpátky do fnatic, pÅ™i jednom asi nejvýraznÄ›jším pÅ™estupu všech dob. Takže fnatic jsou opÄ›t ve staré sestavÄ›, ale nijak se jim nepodaÅ™í zopakovat výsledky z roku 2009, takže ke konci roku spoleÄnÄ› s Christopherem 'GeT_RiGhT' Alesundem a Patrikem 'f0rest' Lindbergem odchází z týmu. Zatímco Patrik s Christopherem míÅ™í do bývalého týmu Rasmuse, do SK Gaming, on si jde vyzkoušet nový tým a to tým Lions. Jeho celková výkonnost mu v roce 2010 vynesla dvanácté místo v TOP20 hráÄů roku.
Jeden z nejlepších fraggerů roku.
PodobnÄ› jako v roce 2010, kdy byl Rasmus Älenem SK Gaming jen v první Äásti roku tak tomu je i u Lions, u kterých je jen do Äervna a po té se opÄ›t vrací do fnatic. BÄ›hem jeho působení u Lions, nedosáhl žádných titulů ani moc dobrých výsledků. Asi nejlepším výkonem bylo Ätvrt finále na IEM5 European Finals, kde byl nejlepším hráÄem hráÄem týmu a to se také potvrdilo na jeho dvojité nominaci do All-Star lineup. Po opÄ›tovném pÅ™íchodu do fnatic, toho dosáhl mnohem víc a to napÅ™íklad vítÄ›zství na IEM6 GC Guangzhou a na zimním DreamHacku a nebo také napÅ™íklad druhýmy místy na akcích jako MSI BEAT IT Russia a nebo IOL FINAL4. Také ale hodnÄ› vynikal po stránce individuální a to díky tomu, že byl mnohokrát nejlepším hráÄem týmu, zejména na právÄ› vyhrané akci IEM6 GC Guangzhou, kde byl vybrán jako MVP celého turnaje, nebo také na GameGune, kde byl nejlépe hodnocen a také byl vybrán pro All-Star lineup.